O NAS

Jako firma specjalizujemy się w produkcji opakowań fitosanitarnych, tarcicy oraz w usługach leśnych. W początkowym okresie działalności podstawowym wyrobem oferowanym przez nas była tarcica budowlana oraz tarcica ogólnego przeznaczenia. W efekcie dynamicznego rozwoju nasza oferta została poszerzona o tarcicę suszoną, struganą oraz możliwość impregnacji zanurzeniowej.

Kolejnym etapem rozwoju było wprowadzenie na rynek opakowań. Na chwilę obecną jest to wiodący kierunek naszej działalności. W ofercie posiadamy między innymi:

  • Palety standardowe (800×1200; 600×800 itp.)
  • Palety niestandardowe wykonywane na indywidualne zamówienie klientów (w tym również palety wielkogabarytowe)
  • Skrzynio-palety
  • Skrzynie transportowe do transportu drogowego, morskiego i lotniczego (w tym również opakowania wielkogabarytowe, które finalnie są wykonywane u klientów)
  • Przyrządy transportowe (podpory, podesty, podbudowy, które jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać pod indywidualne potrzeby naszych klientów)

Z czasem uzyskaliśmy techniczne możliwości przeprowadzania obróbki fitosanitarnej, co zostało potwierdzone uzyskaniem certyfikatu wydanego przez Instytut Technologii Drewna w Poznaniu. Każde wyprodukowane przez nas opakowanie może zostać poddane obróbce fitosanitarnej i uzyskać certyfikat ISPM15. Od 2010 roku posiadamy świadectwo fitosanitarne Nr 409-ZFT – 154/2018, dzięki któremu Państwa produkty w naszych opakowaniach mogą być eksportowane w dowolne miejsca na świecie.

Odrębnym wyrobem, w którym się specjalizujemy są skrzynki do przechowywania rdzeni wiertniczych. Naszymi klientami jest wiele znaczących firm geologicznych i wiertniczych z Narodowym Archiwum Geologicznym włącznie.

Surowiec, który  wykorzystujemy w produkcji pochodzi w 100% z Lasów Państwowych o prawidłowej gospodarce zgodnej z międzynarodowymi standardami FSC. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz doświadczonych pracowników.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeni i wysoko wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom klientów. Służymy wszelką pomocą i radą przy realizacji nawet najtrudniejszych zleceń, gwarantując wysoką jakość, niską cenę, oraz terminowość.

Współpracujemy głównie  z nadleśnictwami, jesteśmy otwarci również na współpracę z innymi zakładami usług leśnych i klientami prywatnymi.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?